Łodzie dostępne na zamówienie:

QX 460

AnMARINE

QX460 to doskonała łódź do uprawiania sportów wodnych, jak i rekreacyjnego pływania. Jest to otwarto pokładowa łódź motorowa zaprojektowana na wody śródlądowe i morskie wody przybrzeżne.

CENA OD:

28 900,00 pln

QX 500

AnMARINE

Doskonała łódź do sportów wodnych jak i rekreacyjnego pływania. QX500 jest otwartą łodzią motorową zaprojektowaną na wody śródlądowe i morskie przybrzeżne. Łączy ona w sobie zarówno zalety łodzi otwartej jak i kabinowej. W zamykanej kabinie znajdującej się pod dwuosobową konsolą sterowniczą, może przenocować jedna osoba, a także zmieszczą się tam wszystkie niezbędne przedmioty i bagaże. W części dziobowej znajduje się obszerny pokład słoneczny, który zachęca do rekreacji.

CENA OD:

39 800,00 pln

QX 556

AnMARINE

QX556 została zaprojektowana na bazie QX555. Największy nacisk położyliśmy na zmianę rufy, w tym modelu użytkownik ma bardzo łatwy dostęp do środka łodzi, a dzięki przebudowanej tylnej ławce uzyskał o wiele więcej miejsca do przechowywania swoich rzeczy.

CENA OD:

51 500,00 pln

QX 570

AnMARINE

QX570 to doskonała łódź do turystyki dziennej oraz sportów wodnych. Na pokładzie w częśći dziobowej znajduje się duży materac do opalania, a pod nim nieduża kabina, gdzie mogą przenocować trzy osoby oraz zmieszczą się wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne na wodzie. Ten model jednostki polecamy do pływania turystycznego, wędkowania, a także ze względu na sportowy charakter tej łodzi do aktywnego wypoczynku na wodzie.

CENA OD:

54 999,00 pln

QX 625

AnMARINE

Komfortowa łódź typu open. Łączy w sobie wszystkie cechy nowoczesnej łodzi. Obszerny pokład sprawia, że załoga może się komfortowo poruszać na linii dziób rufa. Posiada centralnie umieszczony kokpit sterowniczy, pod którym znajduje się schowek. Łódź sprawdzi się zarówno do wypraw wędkarskich, jak i pływania rekreacyjnego oraz aktywnego wypoczynku na wodzie. Posiada możliwość instalacji pokładu słonecznego w części dziobowej. Doskonała na morskie wody przybrzeżne, a także na wody śródlądowe.

CENA OD:

74 900,00 pln

QX 480

AnMARINE

QX480 to łódź motorowa o solidnej konstrukcji. Została zaprojektowana z myślą o amatorach sportów wodnych, którzy realizują swoje pasje na wodach śródlądowych i morskich wodach przybrzeżnych.

CENA OD:

42 100,00 pln

QX 520

AnMARINE

Mimo niewielkich rozmiarów oferuje nadzwyczaj dużo przestrzeni na pokładzie dając poczucie komfortu podczas użytkowania. Jest w stanie pomieścić 6-osobową załogę. Układ pokładu jest dobrze przemyślany, dzięki zainstalowaniu jednego fotela przy konsoli sterowniczej oraz pozostawieniu sporej przestrzeni dookoła centralnego kokpitu sterowniczego można się bezproblemowo poruszać po całym pokładzie. Poza tym łódka jest wyposażona w bardzo wygodną tylną kanapę oraz pojemne bakisty na rufie i pod konsolą, które pomieszczą wszelkie niezbędne bagaże.

CENA OD:

49 990,00 pln

QX 560

AnMARINE

QX560 to doskonała łódź do turystyki dziennej oraz sportów wodnych. W części dziobowej kokpitu może być zamontowany materac do opalania lub stolik. Ławka sterownicza ma obrotowe oparcie, a na rufie znajduje się wygodna ławka dla pasażerów. Ten model jednostki polecamy do pływania turystycznego, wędkowania, a także ze względu na sportowy charakter tej łodzi do aktywnego wypoczynku na wodzie.

CENA OD:

44 200 ,00 pln

QX 615

AnMARINE

QX615 to przestronna i wygodna łódź, która pomieści 8-osobową załogę. W zamykanej kabinie znajduje się miejsce do spania dla 3 osób, przewidziano także przestrzeń na przechowywanie bagaży. Pokład słoneczny to miejsce stworzone do wypoczynku i opalania.Niebywałą zaletą łodzi są jej duży rozmiar oraz funkcjonalny układ przestrzeni, dzięki którym załoga może komfortowo spędzać czas na wodzie.

CENA OD:

73 500,00 pln

QX 650

AnMARINE

Łódź motorowa QX650 to idealny wybór dla amatorów relaksu na wodzie, dłuższych wycieczek, a także wypoczynku z rodziną lub przyjaciółmi. Idealna na wody śródlądowe, a także na morskie wody przybrzeżne. Posiada komfort, który dają o wiele większe i droższe łodzie. Została zaprojektowana po licznych konsultacjach z naszymi klientami, tak aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Łódź jest bardzo komfortowa, funkcjonalna oraz przestronna. Na swoim pokładzie jest w stanie pomieścić 8-osobową załogę.

CENA OD:

148 100,00 pln

QX 490

AnMARINE

Doskonała łódź do sportów wodnych jak i rekreacyjnego pływania. QX490 jest otwartą łodzią motorową zaprojektowaną na wody śródlądowe i morskie przybrzeżne. W kokpicie znajduje się kilka bakist, w których można pomieścić niezbędne przedmioty i bagaże. Ławka sterownicza ma obrotowe oparcie, dzięki czemu możemy wygodnie siedzieć w obu kierunkach, z tyłu natomiast znajdziemy dwa komfortowe miejsca siedzące, obok których znajduje się wygodne przejście do drabinki zejściowej do wody. Łódź ta jest lekka i zwinna. Doskonała łódź z nowoczesnym designem za przystępną cenę.

CENA OD:

35 000,00 pln

QX 555

AnMARINE

Łódź jest połączeniem łodzi kabinowej oraz otwarto-pokładowej. Pod dwuosobową konsolą sterowniczą usytuowana jest kabina zamykana na zamek. Kabina jest w stanie pomieścić 2 osoby dorosłe, a także wszelki niezbędny bagaż. W części dziobowej jest możliwość zainstalowania pokładu słonecznego.

CENA OD:

46 800,00 pln

QX 565

AnMARINE

Jest to HYBRYDA łodzi otwarto pokładowej i kabinowej. Kabina znajduje się pod dwuosobową konsola kierowniczą. Łódź standardowo wyposażona w 1 fotel z regulacją. Kabina jest zamykana na zamek. W kabinie przenocują 2 dorosłe osoby + dziecko, oraz zmieszczą się wszystkie niezbędne bagaże. W części dziobowej znajduje się obszerny pokład słoneczny.

CENA OD:

51 900,00 pln

QX 620

AnMARINE

QX620 łódź przystosowana do żeglugi po przybrzeżnych wodach morskich, oraz wodach śródlądowych. Obszerny kokpit pozwala na komfortowe wędkowanie, a pokaźnych rozmiarów pokład słoneczny w części dziobowej zachęca do rekreacji. Zamykana kabina zapewnia nocleg dla trzech osób oraz służy jako przechowalnia niezbędnych przedmiotów i bagaży. Łódź doskonale nada się do aktywnego wypoczynku na wodzie, pływania turystycznego i wędkowania.

CENA OD:

73 500,00 pln

QX 750

AnMARINE

Łódź spełni wymagania zarówno miłośników sportów wodnych, jak i osób, które od swojej nowej łodzi oczekują komfortu oraz idealnego miejsca na wypoczynek z rodziną lub grupą znajomych. QX750 może pomieścić na swoim pokładzie 11-osobową załogę.
Blat kuchenny ze zlewem został zamontowany w kokpicie, a kabina ma dwa miejsca do spania oraz możliwość zainstalowania toalety morskiej.

CENA OD:

88 400,00 pln

ZADZWOŃ:

Tel: 735 179 259

EMAIL DO NAS:

GODZINY OTWARCIA

Pon - Pt 8.00 : 16.00

PONAD 14 LAT DOŚWIADCZENIA

Profesjonalne usługi dla Twojej łodzi, Twojego bezpieczeństwa i Twoich bliskich... wszystko to dla najlepszego i bezpiecznego spędzania wolnego  czasu na wodzie.

NASZE USŁUGI

- Serwis

- Sprzedaż łodzi i silników

- Finansowanie i ubezpieczenia

- Trasport od klienta do klienta

- Zimowanie łodzi

- Serwis mobilny i naprawy u klienta

ODWIEDŹ NAS:

Grupa MARINE sp. z o.o. 

71-550 Czaplinek ul. Komunalna 2a

teren Camper Camping

oddział Szczecin:

70-800 Szczecin ul. Przestrzenna 4

NIP:  2530352759

REGON: 38799448900000

KRS :  0000879860

zapłać online kartą lub przez PAYPAL
  • Facebook
  • Instagram

© 2021 GRUPA MARINE sp. z o.o.