QX 650

650-srodek
press to zoom
650-lazienka
press to zoom
650-kokpit-2
press to zoom
1/4
Łódź motorowa QX650 to idealny wybór dla amatorów relaksu na wodzie, dłuższych wycieczek, a także wypoczynku z rodziną lub przyjaciółmi. Idealna na wody śródlądowe, a także na morskie wody przybrzeżne. Posiada komfort, który dają o wiele większe i droższe łodzie. Została zaprojektowana po licznych konsultacjach z naszymi klientami, tak aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Łódź jest bardzo komfortowa, funkcjonalna oraz przestronna. Na swoim pokładzie jest w stanie pomieścić 8-osobową załogę.
Łódź wyróżnia się na tle innych łodzi w tym przedziale długości kadłuba, ponieważ posiada obszerną kabinę, w której jest miejsce do spania o długości 2 metrów dla 4 osób. Ponadto znajdziemy również aneks kuchenny z lodówką, zlewem oraz niewielką kuchenką.
Oddzielna toaleta jest na tyle funkcjonalna, że jest z niej w stanie komfortowo korzystać osoba do 2 metrów wysokości. Wyposażona również w umywalkę i praktyczną szafkę.
Dzięki konstrukcji kadłuba łódź jest bardzo stabilna, a manewrowanie jest nadzwyczaj proste, nawet w przypadku trudnych warunków morskich. Wyposażając ten model łodzi w silnik 200KM zyskujemy gwarację zabawy i niezapomnianych emocji.
Zrzut ekranu 2021-01-15 o 21.27.12.png

CENA : 148 100,00 zł brutto

PRZYKŁADOWE FINANSOWANIE W LEASINGU:

Wpłata wstępna: 20% + wykup 18%

Rata miesięczna (83 raty)

 

1 160 zł netto

WPŁACAJĄC REZERWACJĘ 1000 ZŁ ZADATKU - REZERWUJESZ TĄ ŁÓDŹ DLA SIEBIE!

PRZYSTĘPUJEMY DO FINALIZOWANIA ZAMÓWIENIA ORAZ OPCJI FINANSOWANIA.

UWAGA - ATRAKCYJNY RABAT PRZY WYBORZE FINANSOWANIA W NASZEJ FIRMIE.