top of page
123401735_1385447328471117_4608356349761

Grupa MARINE czerpie inspirację od tych, którzy naprawdę wiedzą co jest ważne - samych właścicieli łodzi motorowych. Dlatego nasze priorytety są Twoimi priorytetami. 

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim. 

Po nim styl, wygoda, wszechstronność i przechowywanie.Następnie umieszczamy tę inteligencję w samym sercu naszej firmy. 

Wierzymy, że nie ma innego sposobu na osiągnięcie satysfakcji z łodzi, jak te zasady. Nasza oferta jest przygotowana tak, aby naprawdę odpowiadała Twoim potrzebom.

Dlaczego my?

Grupa MARINE oferuje swoim klientom serwis mobilny. Przyjedziemy do Twojej łodzi i zaopiekujemy się nią w miejscu jej stacjonowania. Nie musisz martwić się o nic. Nasz wyspecjalizowany zespół serwisowy zaopiekuje się Twoją łodzią.

Jeżeli będzie konieczność zabrania łodzi do naszego serwisu także zapewniamy transport. Nie masz przyczepy pod łodziowej? nic nie szkodzi - przyjedziemy ze swoją.

Zadzwoń do nas i umów serwis w Twoim miejscu stacjonowania łodzi. Jesteśmy tu dla Ciebie!

serwis13.jpg

Nasza kadra to zespół specjalistów posiadających olbrzymie doświadczenie, zarówno w serwisie, sprzedaży silników, bezpieczeństwa oraz użytkowania  po wszelkich akwenach. Dzięki temu, iż nie tylko sprzedajemy łodzie i jachty motorowe, ale także jesteśmy pasjonatami sportów motorowodnych. Posiadamy własne, różne jednostki dlatego w kwestii wyboru łodzi śmiało możemy doradzić, nawet najbardziej wymagającemu klientowi. 

033E9648-4677-4EB2-9965-1696BFD62CE7.JPG
trendy_m.jpg

Zapoczątkowaliśmy firmę jako dwóch pasjonatów motorowodniactwa ale każdy z nas jest inny i to daje nam siłę do spełniania marzenia: Zostać najlepszym dealerem i serwisem w Polsce.

Współwłaściciele to:

Konrad Lubaski - Doświadczenie mówi samo z siebie! od 14 lat związany z serwisem łodzi, obecnie główny mechanik oraz szef serwisu.

Oskar Bodyński - Biuro, zamówienia, sprzedaż. Import, realizacja i obsługa zamówień klientów. Główna osoba w dziale sprzedaży łodzi

 

Grupa Marine - sprzedaż i serwis łodzi motorowych.

bottom of page