RIVER 420 XR PORAŃCZOWY! NOWY

Indeks towarów 00014
25 500.00zł
Dostępny
1
Szczegóły produktu

River Boats to wysokiej jakości łodzie zdatne do użytkowania w każdych warunkach, produkowane w Norwegii od 1995 roku. Wielokrotnie nagradzany modułowy projekt łodzi koncentruje się na bezpieczeństwie, funkcjonalności i prostym utrzymaniu łodzi.

Łodzie RIVER, to łatwe pływanie! Łodzie są produkowane z polietylenu, który jest wyjątkowo odporny na uderzenia i trwały przy minimalnej konserwacji. River Boats w 100% nadają się do recyklingu, są przyjazne dla środowiska, a jednocześnie są konkurencyjne cenowo.

Łodzie RIVER są dobrymi, stabilnymi łodziami, a kadłuby są opisywane jako hybrydy między katamaranem a kadłubem z dnem w kształcie litery V. Taka konstrukcja kadłuba zapewnia ekstremalną stabilność boczną i dobrą zdolność żeglugową, biorąc pod uwagę rozmiar!

River 420 to dosyć duża i praktyczna, nowoczesna i niedroga łódź dostępna w różnych kolorach z zestawem konsoli sterowniczej XR lub bez. Do tej pory firma River Boats dostarczyła zadowolonym klientom ponad 10 000 łodzi w wielu zastosowaniach i na wielu rynkach.

Zestaw XR - Zestaw XR składa się z konsoli sterowniczej, układu kierowniczego, ładowarki USB, dwóch siedzeń, podłokietników oraz mocowania do manetki

Długość: 4,20 m / 13,8 stopy

Szerokość: 1,80m Osób max 5

Silnik (długi mostek) max. moc silnika 22,4 kW / 30 KM Obciążenie max 560 kg

Zakres mocy 10-30 KM Kategoria C.

Katamaran hybrydowy V


Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszej strony www.grupamarine.pl
Tel 735 179 259

Zapisz ten produkt na później