top of page

Zainwestuj w wynajem
łodzi
motorowych

Szukasz dywersyfikacji i pasywnych dochodów? Chcesz zainwestować w nowy, ciekawy i dochodowy biznes? Chcesz uchronić pieniądze przed obawą utraty wartości? Jeśli tak, to ta oferta jest dla ciebie! 

Grupa Marine jako autoryzowany dealer marki Uttern oraz renomowany serwis otwiera wypożyczalnię łodzi motorowych w sezonie 2024! 

Zainwestuj w zakup swoich łodzi, i zarabiaj na wynajmie, który my obsłużymy a Ty Ciesz się pewnym zyskiem!

IMG_1753.PNG

INWESTYCJA

Zakupujesz u nas od jednej do czterech jednostek marki Uttern. Jesteś w 100 % pełnoprawnym właścicielem jednostek, oraz odliczasz pełen Vat oraz podatek dochodowy od zakupu. Inwestujesz w dobro które nie traci na wartości jak inne przedmioty. Możesz sfinansować inwestycję kredytem lu leasingiem - inwestycja sama się spłaci i to szybciej niż nieruchomość.

 

WYNAJEM 

Poprzez umowę o współpracę przekazujesz nam jednostki do obsługi czarterowej. To my jako firma obsługujemy oraz zajmujemy się czarterem w 100%. Od marketingu, umawiania klientów na czarter po obsługę techniczną łodzi. Jako Inwestor niczym si nie przejmujesz, wszystkim zamujemy si my a Ty otrzymujesz co miesięczny zwrot z inwestycji.

 

CO ZAPEWNIAMY JAKO FIRMA? 

Na nas spoczywa obowiązek dbania o twój sprzęt. Jako firma zapewniamy kompleksową obsługę każdej jednostki w czarterze, postój w marinie, przygotowanie do sezonu, obsługę czarterową, przygotowanie do co rocznego przeglądu technicznego, który pozwala na użytkowanie jednostek komercyjnie, serwis jednostki w trakcie sezonu jak i po, przygotowanie do zimy oraz samo zimowanie na terenie naszej firmy. Przez wiele lat bycia w branży motorowodnej posiadamy ogromną bazę klientów i nasza firma jest mocno rozpoznawalna na terenie całej Polski, co daje nam mocną pozycję do rozwinięcia czarteru. 

LOKALIZACJA 

Łodzie stacjonują w Szczecinie i czarter będzie udostępniany na wodach: Odry, jeziora Dąbie (duże i małe), Zalew Szczeciński oraz Kamieński jak i linia przybrzeżna od Dziwnowa do Świnoujścia. Jest to potężny akwen zapewniający ogromne możliwości dla czarterujących. Ponadto Szczecin obecnie jest bardzo mocno rozwinięty inwestycyjnie na wodę oraz są prowadzone inwestycje przybliżające społeczeństwo do akwenów wodnych. Doświadczeni rynkiem oraz zapoznani z zapotrzebowaniem rynku, widzimy duży napływ klientów z poza Szczecina,  który zakupili apartament nad wodą,  oraz chcą spędzać czas nad wodą oraz na niej. Dajmy im szansę.

 

ZYSK 

Przewidywany zysk z czterech łodzi(może to być także jedna)  w pierwszym roku to około 175 000 zł. Grupa Marine pobiera prowizję w wysokości 35%  od każdego czarteru na poczet obsługi oraz pokrycia kosztów.  65 % trafia do kieszeni inwestora! Oczywiście dokładne wyliczenia zależą od modelu łodzi, czyli kwoty inwestycji, czy nadawać będzie się na wynajmy dłuższe niż doba  oraz kwoty za wynajem.

 

Średnio można przyjąć zwrot z inwestycji w wysokości od 25% rocznie.

BEZPIECZEŃSTWO

Jachty motorowe, cieszą się dużą popularnością i coraz większym popytem, w sytuacji gdy będziesz chciał "wyjść" z biznesu, odsprzedamy Twój jacht w naszym salonie w programie "Używane z gwarancją" i odzyskasz zainwestowany kapitał, lub odsprzedamy Twoją łódź / łodzie kolejnemu inwestorowi.

 

KOMFORT

Możesz w każdej chwili korzystać ze swoje łodzi prywatnie. Wielu inwestorów traktuje taką działalność jako formę samo-spłacania się inwestycji dlatego biorą na nią leasing. Ze środków pozyskanych z wynajmu, spłacają raty i korzystają z własnej łodzi praktycznie za darmo!

Inwestuj z nami!
Świetny pomysł na dochód pasywny.

silver-tiger-dcz-21ym-aws-15_reference.jpg
bottom of page