top of page

UTTERN T59

Dostępna strefa wyjścia ze stylowymi szynami dziobowymi ułatwia i bezpiecznie wsiadanie i wysiadanie z dziobu. Z tyłu duża platforma do pływania ze stopniem silnika zapewnia również łatwy dostęp po obu stronach okupu. Bezpieczeństwo na pokładzie gwarantuje głęboki kokpit, wysokie balustrady i system odpływowy, który utrzymuje kokpit w suchości. Chodzenie po Uttern T59 jest bezpieczne zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.
Fotele pilota i drugiego pilota są zamontowane na cokole wykonanym z poliestru. Poprawia to Twój komfort i ogólne wrażenia z pilotowania. Będziesz także cieszyć się sportową kierownicą, standardowym hydraulicznym układem kierowniczym i oprzyrządowaniem SmartCraft, ułatwiającym obsługę łodzi i monitorowanie wszystkich diagnostyki silnika. Czy przyjechałeś w miłe miejsce? Zjedz lunch lub kolację w dobrym stylu przy nowym stole w kokpicie z laminowanym blatem lub nawet z prawdziwego drewna tekowego.
Uttern T59 może pomieścić 6 osób. Czy twoja załoga polega na wygrzewaniu się na słońcu? Zamień dziób w przestronny salon słoneczny. Nowy system leżaków na dziobie jest łatwiejszy do ustawienia i nie obejmuje żadnych luźnych części. Wolisz akcję i szybkość? Następnie wybierz opcjonalny łuk do wyciągu narciarskiego. Dzięki silnikowi Mercury o mocy do 150 KM z pewnością dodasz trochę emocji do swojego dnia.
Przed fotelem drugiego pilota znajduje się schowek na drobne przedmioty, a drugi schowek jest zintegrowany z konsolą. Schowek na błotniki znajduje się teraz naprzeciw wolnej burty, więc nie musisz już otwierać wszystkich schowków w poszukiwaniu błotników w ostatniej chwili.
Upewnij się, że otrzymujesz to, czego potrzebujesz: Edycja Premium jest oparta na opcjach, o które najczęściej proszą nasi klienci. Oprócz tego oszczędzasz średnio 10% w porównaniu z opcjami zamawiania osobno, a ta edycja jest już prawdopodobnie dostępna u lokalnego sprzedawcy.

DANE TECHNICZNE

Całkowita długość 5,84 m
Długość kadłuba 5,76 m
Całkowita szerokość 2,34 m
Prześwit mostu 1,34 m
Masa łodzi bez silnika 989 kg
Maksymalna masa silnika 211 kg
Maksymalne obciążenie (ludzie, sprzęt, silnik) 725 kg
Długość stopy XL
Maksymalna moc 150 KM (110 kW)
Wersja robocza 0,45 m
Zbiornik wodny 32 l
Maksymalna pojemność zbiornika paliwa 160 l
Typ zbiornika paliwaZintegrowany
Wysokość łodzi 1,75 m
Maksymalna liczba osób 6

 

Cena od:

 

166.000,- brutto

Masz pytania?         531 619 166

Wyposażenie standardowe

(kliknij by powiększyć zdjęcie)

Pozostałe dodatki:

- sterociąg hydrauliczny

-  zapalniczka samochodowa do podłączenia ładowarki telefonicznej

- schowek pod poduszkami w kabinie

- gaśnica

- system jednego akumulatora

Wyposażenie dodatkowe

cały pakiet PREMIUM do ceny należy dodać 17.800 zł brutto

Dodatki do Twojej łodzi:

t53.jpg
Zrzut ekranu 2021-02-07 o 16.27.59.png
bottom of page