top of page
133576788_409696017125699_3730119138839850199_n.jpg

Szczegółowe informacje o stanowisku

Pełny etat   5000 zł – 8000 zł / miesiąc

ulica Przestrzenna 4, 70-800 Szczecin, Polska

Opis stanowiska pracy

Grupa MARINE poszukuje mechanika do swojego zespołu serwisowego.

Zajmujemy się naprawą łodzi oraz silników stacjonarnych jak i zaburtowych. Autoryzowany dealer marek UTTERN w Szczecinie poszukuje pracownika na stanowisko mechanik.

Wymagania: - Znajomość budowy silników beznynowych i technologii napraw doświadczenie w naprawach silników. - Prawo jazdy kat. B - Dokładność, sumienność i uczciwość - Chęć dalszego rozwoju Zakres obowiązków: - Przeprowadzanie bieżących napraw i eksploatacyjnych w sposób zapewniający najwyższą jakość - Diagnozowanie usterek - Wyjazdy do klientów i naprawa łodzi w miejscu klienta

Oferujemy: Zatrudnienie na umowę o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie

Brak pracy zmianowej

Praca od poniedziałku do piątku w dogodnych godzinach

Praca w stabilnej szybko rozwijającej się firmie

System szkoleń oraz rozwoju wewnętrznego

Bezpieczeństwo oraz nowoczesne narzędzia pracy

Możliwość rozwoju zawodowego

bottom of page