top of page
Silver-logo_grey-RGB_slogan.png

This is your Services section. This is a great place to give more information about the services you provide. You can write a general description of what your business offers then add more details below.This section can be adapted for your website.

You may choose to highlight other things like courses or programs, or to share special features about your business that you want to promote. Double click on the text box to edit the text and make it your own. 

Z-RANGE | ŁODZIE Z KADŁUBEM PETESTEP®

Seria laminatowa Silver   obejmuje pięć modeli łodzi, wszystkie wykonane w całości z czystego włókna szklanego. Łodzie z tej serii to głównie modele Day Cruiser, ale dwa najmniejsze modele to Bow Rider z podwójną konsolą. Kadłub został zaprojektowany z wykorzystaniem unikalnej szwedzkiej technologii Petestep®. Dzięki kadłubowi Petestep® łódź szybciej wchodzi w ślizg miękko i cicho rozcina fale a jednocześnie sprawia, że łódź jest szybsza i zapewnia niższe zużycie paliwa. Przeczytaj więcej o technologii Petestep® tutaj.

 

silver-raptor-dcz-21ym-aws-16_reference.jpg

Silver Raptor DC

Describe one of your services

silver-tiger-br-19-predium-e-04_reference.jpg

Silver Tiger BR

Describe one of your services

silver-viper-dcz-ym20-act-01_reference.jpg

Silver Viper DC

Describe one of your services

silver-puma-brz-21ym-act-a-001_reference.jpg

Silver Puma BR

Describe one of your services

silver-tiger-dcz-21ym-aws-03_reference.jpg

Silver Tiger DC

Describe one of your services

Y-RANGE | ŁODZIE ALUFIBRE

Linia Y składa się z modeli łodzi AluFibreTM. Kadłuby AluFibreTM wykonane są z wytrzymałego aluminium morskiego, a wnętrze z włókna szklanego, które jest łatwe w utrzymaniu. Łodzie Y-range to oryginalne łodzie Silver produkowane w Finlandii od 1991 roku. Łodzie doskonale nadają się na jednodniowe wycieczki, przejażdżki rekreacyjne lub jako łódź dostępowa.

silver-beaver-br-ym20-e-01_reference.jpg

Silver Beaver BR

Describe one of your services

22ym-silver-hawk-br-suzuki-df115-aws-003_reference.jpg

Silver Hawk BR

Describe one of your services

2018-silver-foxbr-act-001_reference.jpg

Silver Fox BR

Describe one of your services

silver-eaglebr-act-002_reference.jpg

Silver Eagle BR

Describe one of your services

23ym-silver-fox-avant-25042023-001_reference.jpg

Silver Fox Avant

Describe one of your services

X-RANGE | ŁODZIE ALUMINIOWE

Nasza seria X obejmuje najsolidniejsze modele z całej gamy łodzi. Łodzie serii X są wykonane z czystego aluminium morskiego, od zewnętrznego kadłuba po wnętrze. Tylko konsole kierownicze są częściowo wykonane z włókna szklanego, wyłącznie ze względów ergonomicznych. Dziób modeli BRX można łatwo wyposażyć w podnoszoną platformę, co czyni je prawdziwymi konkurentami w połowach spinningowych. Na rufie przestronne platformy kąpielowe wraz ze stałą środkową ławką i dwoma klapami tworzą spójny pokład, ułatwiający łowienie spinningowe także z rufy. Z łodzi serii X można korzystać przez cały rok dzięki wytrzymałej konstrukcji i łatwym w pielęgnacji materiałom. Na większe wody i bardziej wymagające warunki polecamy przyjrzeć się dużemu i niezwykle wytrzymałemu modelowi Silver Seahawk CCX, który został specjalnie opracowany z myślą o wymagających warunkach morskich jako model całoroczny.

silver-shark-brx-ym21-act-001_reference.jpg

Silver Shark BRX

23ym-silver-x-demo-act-01_reference.jpg

Silver Seahawk CCX

silver-eagle-brx-21ym-act-aws-05_reference.jpg

Silver Eagle BRX

2024_Silver-Seahawk-BRXm16.jpg

Silver Seahawk BRX

silver-shark-ccx-ym21-act-001_reference (1).jpg

Silver Shark CCX

2024_Silver-Seahawk-Cabin_m16new.jpg

Silver Seahawk Cabin

bottom of page