top of page

UTTERN S45

Ultranowoczesny kadłub Uttern S45, głęboki kokpit i niezatapialny design sprawiają, że rejsy przybrzeżne i rejsy po wyspach to pestka. Łódź jest wyposażona w inteligentne funkcje konstrukcyjne - takie jak antypoślizgowa podłoga i łatwa do trzymania poręcz - aby zapewnić możliwie najbezpieczniejszą jazdę. Łatwy i bezpieczny dostęp do łodzi zapewniają wygodne platformy do pływania, które służą jako stopień do łodzi. Na dziobie wyraźnie określony stopień i wysokie poręcze zapewniają pewność. 
 
S45 może być napędzany silnikiem o mocy do 60 koni mechanicznych. Z drugiej strony czułe elementy sterujące i łatwe do odczytania oprzyrządowanie sprawiają, że nawigacja staje się dziecinnie prosta. A dzięki wyjątkowo dużej przedniej szybie Ty i Twoi pasażerowie możecie cieszyć się najlepszą ochroną przed warunkami atmosferycznymi.
Istnieją dziesiątki sposobów na czerpanie przyjemności z wody - od pływania i pływania po wędkarstwo, rekreację i transport - a Uttern S45 jest przystosowany do każdego z nich. Pomimo niewielkich rozmiarów wnętrze wydaje się przestronne i można je łatwo przemieszczać, nawet podczas szybkiej jazdy. Wszechstronne wnętrze, łatwy dostęp, duża platforma kąpielowa, pomysłowe rozwiązania do przechowywania i wygodne siedzenia dla maksymalnie 5 osób sprawiają, że jest to idealny towarzysz, który zachwyci pasażerów, niezależnie od ich upodobań. Poduszki mają nowoczesny design i są wykonane z przyjemnych tkanin. Ich praktyczny kształt ułatwia przechowywanie ich na pokładzie.
Ale chyba najlepszą rzeczą w Uttern S45 jest to, co robisz z wodą. Mianowicie: prawie nic! To, czego łódź wymaga bardzo niewielkiej konserwacji, jest tak łatwe do wykonania, jak 1, 2, 3 dzięki obszernym wrotom zapewniającym łatwy dostęp do takielunku i instalacji elektrycznej. A jego niesamowicie lekka konstrukcja i bezpieczne haczyki sprawiają, że transport z wody jest prawie tak łatwy, jak w wodzie.

DANE TECHNICZNE

Całkowita długość 4,54 m
Długość kadłuba 4,44 m
Całkowita szerokość 1,85 m
Prześwit mostu 1,35 m
Masa łodzi bez silnika 401 kg
Maksymalna masa silnika 112 kg
Maksymalne obciążenie (ludzie, sprzęt, silnik) 535 kg
Długość stopy L
Maksymalna moc 60 KM (44 kW)
Wersja robocza 0,36 m
Maksymalna pojemność zbiornika paliwa 25 l
Typ zbiornika paliwa : Opcjonalny
Wysokość łodz i1,61 m
Maksymalna liczba osób 5

Cena od:

 

76.000 zł brutto

Masz pytania?
             531 619 166

Wyposażenie standardowe

(kliknij by powiększyć zdjęcie)

Pozostałe dodatki:

-  zapalniczka samochodowa do podłączenia ładowarki telefonicznej

- gaśnica

- system jednego akumulatora

Wyposażenie dodatkowe

cały pakiet PREMIUM do ceny należy dodać 9.100 zł brutto

Dodatki do Twojej łodzi:

s45-plan-no-canvas.jpg
Zrzut ekranu 2021-02-07 o 16.56.25.png
bottom of page