top of page

UTTERN S53

Spójrzmy najpierw na przód. Wszechstronny dziób nadaje się do pływania, spożywania posiłków i opalania. A ponieważ S53 jest konsolą środkową, z łatwością można przejść do innych części łodzi.
Dwukierunkowa ławka sterowa umożliwia prowadzenie łodzi w pozycji siedzącej lub pochylonej. Standardowy hydrauliczny układ kierowniczy i oprzyrządowanie SmartCraft sprawiają, że jazda S53 jest jeszcze przyjemniejsza. A co jeśli chcesz odpocząć? Po prostu wyłącz silnik i obróć o 180 stopni, aby spotkać się z pasażerami.
Dzięki pojemności zbiornika paliwa 110 litrów i silnikowi Mercury o mocy do 115 KM ta łódź zabierze Cię bardzo szybko, bez konieczności częstego tankowania. Opcjonalny hak holowniczy najlepiej łączy się z najmocniejszą konfiguracją silnika. Spodoba ci się sportowe i niezawodne prowadzenie, które zapewnia taka konfiguracja.
Spodziewaj się dużo miejsca na przechowywanie swoich rzeczy. Na przykład schowek w konsoli ma wydzielone miejsce na stolik dziobowy, przedłużenia do opalania i lodówkę. Jeszcze więcej miejsca do przechowywania znajduje się pod każdym siedzeniem (dziób, hełm i rufa) i pod platformą do pływania.
Opcjonalna osłona natryskowa z zamkniętym płótnem zamienia Uttern S53 w łódź odporną na deszcz. Po rozłożeniu kokpit staje się obszarem zamkniętym. Zatem kiedy mówimy „regularne wycieczki jednodniowe”, tak naprawdę mamy na myśli „bardzo regularne wycieczki jednodniowe”. Mamy na myśli „jak najczęściej jednodniowe wycieczki”.
Oczywiście z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność. Łatwo dostępne stopnie, wysokie balustrady dziobowe i głęboki kokpit zapewniają, że Uttern S53 jest bezpiecznym miejscem dla dzieci i dorosłych, nawet podczas chodzenia lub wchodzenia i wychodzenia z wody.

DANE TECHNICZNE

Całkowita długość 5,23 m
Długość kadłuba 5,11 m
Całkowita szerokość 2,17 m
Prześwit mostu 1,46 m
Masa łodzi bez silnika 790 kg
Maksymalna masa silnika 165 kg
Maksymalne obciążenie  (ludzie, sprzęt, silnik)640 kg
Długość stopy L
Maksymalna moc 115 KM (85 kW)
Wersja robocza 0,36 m
Maksymalna pojemność zbiornika paliwa 110 l
Typ zbiornika paliwa : Zintegrowany
Wysokość łodzi 1,81 m
Maksymalna liczba osób 6

Cena od:

 

115.000,- brutto

Masz pytania?         531 619 166

Wyposażenie standardowe

(kliknij by powiększyć zdjęcie)

Fryzjerstwo:

Pozostałe dodatki:

- sterociąg hydrauliczny

-  zapalniczka samochodowa do podłączenia ładowarki telefonicznej

- komplet poduszek w kabinie

- schowek pod poduszkami w kabinie

- oświetlenie kabiny

- gaśnica

- czujnik zadymienia

- system jednego akumulatora

Wyposażenie dodatkowe

cały pakiet PREMIUM do ceny należy dodać 18.100 zł brutto

Dodatki do Twojej łodzi:

s53.jpg
Zrzut ekranu 2021-02-07 o 13.44.35.png
bottom of page